Trasy Biegowe

Bieganie świetnie wpływa na kondycję i ogólne samopoczucie. Każdy bieg to sprawdzanie własnych możliwości i wyścig o lepszy czas. Rywalizacja z samym sobą jak i z innymi biegaczami oraz zwiększenie swojej wydolności to niektóre z pozytywnych aspektów tej aktywności.

Co znajdziecie w tej sekcji?

Wiecie już, że zdarza nam się brać udział w eventach sportowych. Staramy się zatem w miarę możliwości biegać jako forma treningu. Jeżeli odkryjemy jakąś fajną trasę na pewno znajdzie się ona w tej sekcji. Postaramy się, aby były one różnorodne :).

Zapraszamy do sekcji z wszystkimi postami: Trasy biegowe

Czego używamy podczas biegania

Adam

Buty SAUCONY OMNI 16

Mam lekki problem z uginającą się kostka w stopie do środka, wiec potrzebowałem stabilnego buta od tej strony. Takie też dobrali mi w sklepie sportowym i powiem Wam, że czuję duża różnicę, biega mi się o niebo lepiej. Polecam udanie się do sklepu, w którym sprawdzą Twoje stopy i postarają się wybrać idealne buty dla Ciebie.

Agnieszka

Buty New Balance W890TD6

Moje pierwsze butki kupione po sprawdzeniu stóp, kolan, stylu biegania. Jestem z nich bardzo zadowolona, są mega wygodne, cholewka trzyma stopę, a jednocześnie jest mięciutka. Zakup w 100% udany. Polecam!