bieg oshee 2019

Bieg Oshee 2019 – dystans 10km

Video relacja z biegu Oshee 2019

Zapraszamy do obejrzenia video relacji z biegu. Filmik kręciliśmy jak zwykle przy użyciu GoPro7 więc przy słonecznej pogodzie – a taka była – jakość filmu powinna być dla Ciebie zadowalająca – dostępne 4K! 

Tym razem, bieg uwieczniała Agnieszka. 

Jak to było przed startem...

Korzystając z darmowej komunikacji dla biegaczy, na środek transportu wybraliśmy metro. Na decyzję wpłynęła również lokalizacja Biegu Oshee, ponieważ start jak i meta znajdują się w okolicy Stadionu Narodowego, a metro tam dojeżdża. Na stacji docelowej czekał już na nas Sasza z Anią. 

Już od początku wszystko było świetnie. Atmosfera super, ludzie super, wszyscy zadowoleni, uśmiechnięci, już po wyjściu z metra czuliśmy tą energię i motywację do startu (chociaż wstać z łóżka ciężko było tego dnia :P). 10 kilometrów, po niedawno przebiegniętym półmaratonie nie robiło na nas już takiego wrażanie. Sama Agnieszka, która jeszcze niedawno ledwo biegła 2 kilometry bez zatrzymania, teraz czuła się pewnie na dystansie 10 km. Doszliśmy na start i akurat za minutę ruszała nasza fala…

Jak to tam w trakcie biegu było?

Jeżeli chcecie zobaczyć część trasy biegu, odsyłam do filmiku powyżej. W skrócie, wszystko było świetnie zorganizowane. Nie zabrakło punktów nawodnienia, trasa nie była monotonna – częste zakręty, dłuższe podbiegi, dużo uczestników, wszystko to sprawiło, że bieg nie był nudny. Jedyne czego brakowało to mała ilość zespołów lub speakerów, którzy motywowali do biegu. Na szczęście publiczność po części wypełniła ten brak.

Jak oceniamy bieg?

Organizacja imprezy
92%

Wszystko było perfekcyjnie, brakowało jedynie zespołów dopingujących biegaczy.

Atmosfera na biegu
100%

Zero negatywnych emocji, wszyscy pozytywni.

Jakość / cena
100%

Zdecydowanie warto! 

Podziel się postem! :)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email