Pzu Półmaraton Warszawski 2019

14. PZU Półmaraton Warszawski – 31.03.2019

Pierwszy bieg w roku 2019!

14. PZU Półmaraton Warszawski był naszym pierwszym, zorganizowanym biegiem w roku 2019. Nie ukrywam, że było to duże wyzwanie biorąc pod uwagę nasze przygotowanie, ale daliśmy radę. Już za 2 tygodnie biegniemy bieg Oshee na 10 km i bardzo możliwe, że ten rok, będzie obfity w tego typu aktywności. Muszę przyznać, że wróciła nam ochota do biegania i ogólnie aerobów. Efekty są łatwo mierzalne, a samopoczucie po takim treningu jest świetne przez resztę dnia. Imprezy sportowe, które wokół takich aktywności są organizowane, dają możliwość sprawdzenia się z innymi osobami w atmosferze, której nie da się opisać – tak właśnie było i tym razem na 14. PZU Półmaraton Warszawski. 

Kolejną ważną informacją jest fakt, że był to pierwszy półmaraton Agnieszki! Jestem z niej bardzo dumny!

Relacja video na Youtube

Nagraliśmy dla Ciebie streszczenie z tego biegu. Pierwsze 2 minuty przedstawiają nas, jadących samochodem i rozmawiających o biegu. Więc, jeżeli interesuje Cie tylko sam bieg, śmiało – przewiń :). Zapraszamy do oglądania.

14 PZU. Półmaraton Warszawski - recenzja

Zapoznaj się z naszą opinią o biegu i zdecyduj, czy chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, za rok, razem z nami!

Organizacja imprezy
95%

Organizacyjnie wszystko wypadło perfekcyjnie. Punktualnie, kulturalnie, praktycznie nie ma się do czego przyczepić.

Atmosfera na biegu
100%

Wszyscy bardzo pozytywni, duża ilość kibiców, wesoło, sporo zespołów muzycznych na trasie. Świetna impreza

Jakość/Cena
85%

Koszulka z new balance, świetna jakościowo, w moim ulubionym kolorze – niebieskim. Oprócz tego standardowe, 4Move, woda, informatory, żel energetyczny itp. Koszt biegu może być duży lub adekwatny w zależności od poziomu majętności. Według nas cena z pakiet z bardzo dobrą koszulką techniczną nie była jakaś wygórowana, aczkolwiek, mogli trochę zejść z ceny. Może wtedy więcej osób wsparło by fundacje charytatywne. 

Czy warto wziąć udział w tej imprezie ?

Tak! Bardzo polecamy to wydarzenie, pod każdym względem. Jeżeli nic drastycznie się u nas w życiu nie zmieni, będziemy tu za rok :). 

Podziel się postem! :)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on print
Share on email